Giriş

Welkom:

Funkybabes & Funkyhunks ağında 181.383 kullanıcı bulunmaktadır, bunların:
babes7.437 bayan
hunks181.383 erkek


101 online üyeden:
babes50 bayan
hunks51 erkek


Kimler Online?

Snelste stijgers

Koşullar & Kurallar

• 1 Kabul

Bir Funkybabes/Funkyhunks kullanıcısı veya üyesi olarak, siteyi ziyaret ederek, kullanarak veya kayıt yaparak bu Koşul ve Kuralları kabul etmiş oluyorsunuz. Funkybabes/Funkyhunks bu kuralları her hangi bir an değiştirebilir. Değiştirilen versiyon sitede yayınlandıktan 30 gün sonra geçerli olacaktır.

• 2 Üyelik

Kayıt yaptırarak gerçek, kesin, güncel ve eksiksiz bilgi sağlamayı kabul ediyorsunuz, ve bu anlaşmaya uymak için gerekli kanuni yükümlülükleri sağladığınızı kabul ediyorsunuz. Reşit olmayanlar kayıt olmadan önce ailelerinin veya velilerinin iznine sahip olmalıdır. Her durumda, kayıt olmak için 13 yaşından büyük olmalısınız. Funkybabes/Funkyhunks her hangi bir zamanda, herhangi bir nedenle uyarmaksızın üyeliğinizi iptal edebilir. Tüm üyeler bu siteyi kullanmanın getireceği sorumlulukları yüklenirler. Funkybabes/Funkyhunks her an, uyarmaksızın bir üyeliği bloklayabilir, silebilir ve hizmet vermeyi durdurabilir. Bir üye (veya üye olmayan kişi) ile sorun yaşamanız halinde, Funkybabes/Funkyhunks şimdi veya gelecekte söz konusu sorun yüzünden meydana gelebilecek hiç bir zarardan sorumlu tutulamaz.

• 3 Profil tarihi, ziyaretçi defteri, bloglar, resimler ve diğer bilgiler

Tüm herkese açık bilgiler herhangi bir kural veya kanunu ihlal etmemelidir. Açıkça bu ifadeyi kabul ediyor, ve yayınladığınız bilgi, yazı ve resimlerden gelebilecek sorumlulukları yükleniyorsunuz. Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz veriler yazar, patent, marka veya üçüncü kişilerin haklarını, mahremiyetlerini, kişilik haklarını ve fikir haklarını ihlal etmemelidir. Yüklediğiniz veya gönderdiğiniz veriler tehdit edici, karalayıcı, acı verici veya yanlışa yönlendirici olmamalıdır.

• 4 Şikayet prosedürü

Sitemizde bulduğunuz herhangi bir zarar verici, yasadışı bilgi/halka açık veri hakkında zamanında abuse@funkybabes.net adresine bilgi vermekle yükümlüsünüz. Eğer Funkybabes/Funkyhunks hakkında şikayette bulunduğunuz, diğer üyelerden gönderilen içerik konusunda sizi haklı bulursa, içerik kaldırılacaktır. Şikayet prosedürü AB'nin elektronik ticareti düzenleyen 2000/31/CE direktifinin 14. bölümü ile uyum halindedir.

• 5 Ücretler & Giderler

Cep telefonlarına gönderilen veya cep telefonundan alınan bilgi için sağlanan hizmet hariç, Funkybabes/Funkyhunks hizmetleri ücretsizdir. Mesaj ücretleri sim kart operatörü ve bulunduğunuz yere bağlı olarak değişecektir.

• 6 Ticari Markalar

Funkybabes/Funkyhunks.net ve Funkybabes/Funkyhunks kayıtlı markalardır.

• 7 Telif hakkı

© Copyright 2007 Funkybabes GmbH Krummgasse 3, 63927 Bürgstadt. Bütün hakları saklıdır. Sitedeki tüm yazıların, resimlerin, çizimlerin ve grafiklerin telif hakkı saklıdır. Kişisel kullanım için bunları yazdırabilirsiniz. Herhangi bir farklı kullanım Funkyhunks/Funkyhunks'dan izin alınmasını gerektirir. Kullanıcı Funkybabes/Funkyhunks'da genele açık yazı, resim, imaj, çizim, profil sayfası için grafik, ziyaretçi defteri girdileri, yorum, resim tanımlamaları vs. gibi gönderileri için Funkybabes/Funkyhunks'a veri üzerinde sınırsız kullanım, işleme, çeviri veya değiştirme hakkı verir. Herkes bu sitede izin alınmaksızın kişisel ürünlere, sayfalara veya web sitelerine linkler ekleyebilir.Bu durumun istisnası kullanıcıların hangi sayfalarda gezindiklerini anlamalarını engelleyecek pencereler veya tekniklerdir.

• 8 Sorumluluk

Funkybabes/Funkyhunks TÜM HAKLARINI KORUR VE HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU REDDEDER. Funkybabes/Funkyhunks HİZMETLERİN GÜVENLİĞİ, DOĞASI VEYA GÜVENİLİRLİĞİ İLE İLGİLİ AÇIK VEYA KAPALI HİÇ BİR GARANTİ VERMEZ. Açıkça reddedilenler hariç tüm hakları saklıdır.Funkybabes/Funkyhunks yayınların içeriği veya bu içerikten kaynaklanabilecek zararı hakkında sorumluluğunu mümkün olan en düşük yasal sınırlara indirger. Funkybabes/Funkyhunks Funkybabes/Funkyhunks'un kesintisiz ve hatasız işleyeceğini garanti etmez. Funkybabes/Funkyhunks kesinlikle bu web sitesini kullanmanın sonuçları ya da bulunan içeriğin güvenilirliği ve doğruluğu hakkında hiç bir garanti vermez. Bu site 'olduğu gibi' ve 'mümkün olduğu kadar' temelinde hizmet verir. Funkybabes/Funkyhunks bu sitenin işlevi, verileri, içeriği veya sunulan ürün veya materyal hakkında hiç bir garanti vermez. Yasalarca izin verilen ölçüde Funkybabes/Funkyhunks açık veya kapalı hiç bir taahhütte bulunmaz. Funkybabes/Funkyhunks bu sitenin kullanımından kaynaklanacak hiç bir zarar için sorumlu tutulamaz, buna dolaylı veya dolaysız zararlar dahildir ama bunlarla sınırlandırılmamıştır. Bir kullanıcı olarak, profilinizde veya başka bir şekilde gerçekleşen hareketleriniz ve yayınlarınız için tam sorumluluğu itirazsız kabul ediyorsunuz. Sadece blog, mesaj, albüm vs. gibi sayfanızda yayınladığınız içerik için değil, sayfanızda yayınlanan ve diğerlerinin yazdığı yorum ve yanıtlar için de sorumlusunuz. İstenmeyen içeriği Kontrol Panelinden kaldırabilirsiniz. Dış sitelere linkler, banner, buton yazı linkleri de dahil olmak üzere, sahiplerinin sorumluluğudur. Funkybabes/Funkyhunks kişisel amaçlı, ahlaka uygun, ticari niyet taşımama koşullarına uygun değilse bu linkleri kaldırabilir.

• 9 Kişisel, ahlaka uygun ve ticari olmayan kullanım

Bu site sadece kişisel, ticari olmayan amaçlar için kullanılabilir. Bu siteyi bu yazıda veya diğer yazılarda belirtilen koşullara ve yasalara aykırı bir tarzda kullanamazsınız. Tüm site içeriğini dikkatli, mantıklı ve normal bir insan gibi kullanmalısınız.

• 10 Uyarılar ve diğerleri

Bu sitedeki tüm uyarıları, ilanları ve koşulları kabul ediyorum. Bu sitenin şu andan itibaren tüm kullanımı, bu dökümana açıkça uyulmasının kabulü olarak görülecektir.

• 11 Diğer koşullar

Bazı servisler için, davranış kuralları, uyarılar, yazılım lisansları ve ücret ayarları gibi diğer koşullar bu koşullara ilave edilmiştir.

• 12 Erişim

Kullanıcı, kullanıcı adı, şifre ve giriş kodları (bundan böyle "giriş verileri") tamamen kullanıcının sorumluluğudur. Kullanıcı giriş verilerinin güvenliğini ve muhafazısını sürdürmelidir. Kullanıcı giriş bilgilerinin çalınması durumunda hemen abuse@funkybabes.net adresine bir e-posta ile durumu bildirmelidir, bu mailin başlığı 'LOGIN' olmalıdır.

• 13 Bölgesel kullanım

BU SİTENİN KULLANIMI BU ANLAŞMANIN HERHANGİ BİR BÖLÜMÜNÜN YEREL YASALARLA ÇELİŞTİĞİ ÜLKELERDE YASAKLANMIŞTIR.

• 14 Yetki

Bu site ile aranızdaki anlaşma ve ilişki, kanun hükümleriyle çelişkileri göz önünde bulundurulmaksızın, Belçika yasalarına göre değerlendirilecektir. Siz ve Funkybabes/Funkyhunks, Almanyada bulunan mahkemelerin özel ve tam yetkisini kabul ediyorsunuz. E-mail: info@funkybabes.net