Giriş

Welkom:

Funkybabes & Funkyhunks ağında 181.383 kullanıcı bulunmaktadır, bunların:
babes7.437 bayan
hunks181.383 erkek


101 online üyeden:
babes50 bayan
hunks51 erkek


Kimler Online?

Snelste stijgers

Gizlilik Bildirimi

• Funkybabes/Funkyhunks gizliliğinize saygı duyuyor.

• Her zaman kişisel kayıt bilgilerinize erişim iznine sahipsiniz. Giriş yaptıktan sonra Kontrol Panelinde veya info@funkybabes.net 'e e-posta göndererek bu bilgileri silebilir, değiştirebilir, veya görebilirsiniz..

• Krummgasse 3, 93721 Bürgstadt, Almanya adresinde bulunan Funkybabes GmbH verilerin işletmesinden sorumludur. Funkybabes/Funkyhunks özel bilgilerin korunması konusunda Almanya ve Avrupa yasalarına bağlıdır. Kişisel bilgilerin işlenmesi Gizlilik Komisyonuna bildirilmiştir.

• Funkybabes/Funkyhunks'a girdiğiniz bir çok veri doğaları gereği genele açıktır ve yayınlanmaları amacıyla girilmiştir.
Uyarı
Herkesin güvenliğini sağlamak için, Funkybabes/Funkyhunks, telefon numarası, e-posta adresleri ve adres gibi kişisel bilgilerin Funkybabes/Funkyhunks'da yayınlanmasına izin vermez. Herkes iyi niyetli değildir. Online tanıştığınız (ve tabii ki bu nedenle tanımadığınız) kişilerle çıkmak her zaman bir risk oluşturur. Lütfen dikkatli olun: bu kişiyle yalnız buluşmayın, kalabalık bir yer seçin ve birilerinin kiminle nerede olduğunuzu bildiğine emin olun.

• E-posta adresiniz bu site üzerinde hiç bir zaman yayınlanmayacak. Tüm öbür bilgileriniz (MSN adresi gibi) yayınlanabilir. Profil sayfanızda yayınlanmasını istediğiniz pek çok kişisel bilgiyi Kontrol Panelinizde seçebilirsiniz.

• Funkybabes/Funkyhunks kayıt bilgilerinizi hizmet amaçlı olarak kullanır. Kayıt bilgileri sitede tanıtımı kişiselleştirmek amacıyla kullanılabilir. Sizin onayınızla, ticari faaliyetler e-posta veya SMS/yazılı mesaj ile gönderilebilir.

• Funkybabes/Funkyhunks veya temsilcileri genel kullanım için yazmadığınız kişisel bilgilerinizi yayınlamayacaktır. Açıkça onay verilmedikçe, buna, bu hizmeti kullanabilmek için girdiğiniz bilgiler, Funkybabes/Funkyhunks'un haklarını korumak için gerekli bilgiler ve bilgilerin sahibini veya diğer üyeleri korumak için gerekli bilgiler de dahildir.